Суспільство та Політика. Політичні партії та громадські організації України
Головна сторінка

Благодійні організації
Екологічні організації
Культурні організації
Молодіжні організації
Наукові організації
Правозахисні організації
Професійні організації
Правила каталогу

Додати сайт
Громадські організації

Центр "Екологія. Наука. Техніка "
Спеціалізується на питаннях інформаційно-методичного, консультативно-довідкового, просвітницького забезпечення діяльності галузевих організацій, установ науки і освіти, органів державної влади і місцевого самоврядування, громадських організацій.
http://www.eko.org.ua/ua/

Інформаційні технології та безпека
Науково практичне товариство "Інформаційні технології та безпека ": організатори, новини, конференції.
http://www.it-safety.org.ua/index_u.htm

Екоправо-Львів
Неурядова міжнародна організація з метою надання допомоги у захисті екологічних прав фізичним та юридичним особам, сприяння розвитку природоохоронної справи, екологічної освіти, науки та культури.
http://www.ecopravo.lviv.ua

Українське товариство охорони птахів
На сайті Товариства можливо знайти інформацію про його діяльність, взяти участь в освітніх акціях, допомогти вирішенню нагальних проблем охорони птахів, а також, приєднатися до численних членів Товариства.
http://www.utop.org.ua

Молодіжне мистецьке об`єднання
Інформація про проекти: музично-пізнавальні радіопрограми; історія; пропозиції; відгуки.
http://www.koleso.iatp.org.ua

Блок української молоді
На сайті розміщена корисна для кожного молодого громадянина інформація про порядок отримання державного кредиту на освіту та придбання житла, витримки з найважливіших для молоді нормативно-правових актів.
http://www.bum.org.ua

Спілка української молоді в Україні
Iнформація про напрямки діяльності та новини організації, регіональні представництва СУМ в Україні та осередки організації в США, Канаді, Австралії, світі, про те, як стати членом СУМ. На сайті є також можливість ознайомитися з публікаціями, фотогалереєю СУМ та взяти участь у дискусійному форумі.
http://www.cym.org/ua/

Українська федерація інформатики
Всеукраїнська громадська організація з просування інформатики в галузях економіки, політики та соціуму в Україні. Інформація про організацію та діяльність.
http://www.ufi.org.ua

Чорний список
Міжнародний правозахисний проект спрямованих на захист конституційних прав громадян України, іноземних громадян і осіб без громадянства, які переслідуються за політичними, расовими, релігійними чи іншими мотивами.
http://www.blackpage.com.ua

Правозахистне товариство "Меморіал "
Про товариство та його діяльність. Правозахисна та культурологічна інформація, освітня програма "Розстріляне Відродження " - твори репресованих митців України, художня галерея українських репресованих художників, творчість "шістдесятників ".
http://www.memorial.org.ua/


1 | 2 |