Суспільство та Політика. Політичні партії та громадські організації України
Головна сторінка

Вибори
Правила каталогу

Додати сайт
Влада

Сенсационный проект о выборах политических партий Украины
Такого Вы еще не видели! Платное голосование за политические партии Украины на выборах 2006. Рейтинг политических партий. Политический форум. Полезная информация о украинских политических партиях, лидерах партий. Мониторинг политических событий в Украине. Партия регионов, народный союз наша Украина, Янукович, Ехануров, Литвин.
http://www.vybory.com.ua

Агентство моделювання ситуацій
Агентство моделювання ситуацій створено в липні 2002 року групою українських фахівців у сфері інформаційно-аналітичних розробок. Вони зібралися, щоб об'єднати свої знання і вміння для формування вітчизняного інформаційного простору, для будівництва вітчизняного сектору аналітики та PR. Мета діяльності АМС: Створення передумов задля розвитку в Україні цивілізованого ринку PR-технологій. Завдання: - формування/ упорядкування бази даних по усьому спектру PR-послуг (політичний, економічний, реклама); - акумуляція та обмін PR-технологіями; - сприяння формуванню в Україні культури цивілізованого PR; - виведення з тіні, професіоналізація фахівця з PR-технологій
http://www.agency.org.ua

Рада національної безпеки і оборони України
РНБОУ є координаційним органом з питань національної безпеки і оборони при Президентові України, координує і контролює діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони, головою РНБОУ є Президент України.
http://www.rainbow.gov.ua

Урядовий портал
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України. З його сторінок можна дізнатися не тільки поточні новини діяльності уряду та органів виконавчої влади різних рівнів, а й знайти корисну аналітику з різних тем, ексклюзивну фотоінформацію, скористуватися потужною нормативно-правовою базою.
http://www.kmu.gov.ua/

Верховна Рада України
Офиційний сайт Верховної Ради України. Законодавство і Конституція. Законопроекти. Пленарні засідання. Депутатський корпус. Бібліотека Верховної Ради. Прес-служба.
http://rada.gov.ua

Фонд сприяння місцевому самоврядуванню України
Портал вміщує узагальнену інформацію щодо сучасного стану та перспектив розвитку місцевого самоврядування в Україні і має на меті надання інформаційної підтримки із цих питань усім зацікавленим особам та організаціям.
http://www.municipal.gov.ua

Фонд державного майна України
Офіційна інформація, нормативна база, приватизація, корпоративне управління, об 'єкти державної власності, оцінки майна, прес-служба, аналітичні матеріали, інтерактивні сервіси.
http://www.spfu.gov.ua